قدردانی جهاددانشگاهی از حضور حداکثری مردم در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، در متن این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحيم

بار دیگر ملت عزیز و مقتدر ایران، اعتماد و وفاداری خود را به قانون اساسی و مردمسالاری دینی به رخ جهانیان به ویژه مدعیان دموکراسی کشاند.
از مشارکت شورانگیز و حداکثری مردم در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری، موجی از نشاط و امید به آینده پیشرفت کشور برخاست و ۲۹ اردیبهشت ماه را به جشن ملی مبدل کرد.
ملت بزرگ ایران، این بار نیز به سکانداری رهبر معظم انقلاب اسلامی و با احساس مسئولیتی مثال زدنی به پای صندوق های رأی آمدند و با نمایش انسجام ملی خود، حماسه سیاسی ۹۶ را رقم زدند.
خداوند سبحان را به خاطر این رویداد عظیم، شکرگزاریم و این حضور ارزشمند امت را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت ا… العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) تبریک عرض نموده و صمیمانه ترین سپاس ها را به پیشگاه ایرانیان تقدیم می‌نماییم.
همچنین ضمن یادآوری شعار و اعتقاد همیشگی جهاددانشگاهی، یعنی تبعیت از رهبری نظام و حمایت از دولت‌های منتخب مردم، کسب اکثریت آراء توسط حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر روحانی و موفقیت در جلب اعتماد ملت شهیدپرور و صبور ایران را به ایشان تبریک گفته و آمادگی و عزم جهادی این نهاد را برای یاری رساندن به دولت خدمتگزار در اجرای سیاست‌های حوزه‌های علم و فناوری و فرهنگ اعلام می داریم.
از خداوند متعال سربلندی ملت بزرگ ایران، این حماسه سازان ولایتمدار و پاسبانان بصیر مردمسالاری را خواهانیم.

جهاددانشگاهي
۳۰ اردیبهشت ۹۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 4 =