در راستای اجرای سیاست های حمایت و هدایت استعدادهای درخشان و به استناد به دستورالعمل های اجرایی آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در مقطع کارشناسی ارشد به شماره ۲۱/۷۷۹۴۸ مورخ ۱۳۹۳/۰۵/۰۵ و ابلاغیه های ۲۱/۹۶۴۷۴ مورخ ۱۳۹۴/۰۵/۲۴ و ۲/۲۹۹۵۷۴ مورخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ و ۲/۲۱/۲۶۳۲۶۹ مورخ ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ و ۲/۳۲۶۱۵۶ مورخ ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص تسهیلات برگزیدگان علمی برای ورود (پذیرش بدون آزمون) به مقاطع تحصیلی بالاتر، مؤسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی استان اصفهان از بین دانش آموختگان و دانشجویان نیمسال آخر مقطع تحصیلی کارشناسی پیوسته دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور که متقاضی استفاده از این سهمیه و واجد شرایط آیین نامه های مذکور به منظور تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته می باشند، در رشته های مطابق جدول زیر دانشجو می پذیرد


ج) تاریخ های مهم:

ثبت نام تا تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۳۱

زمان تقریبی اعلام نتیجه اولیه توسط مؤسسه آموزش عالی : ابتدای شهریور ۱۳۹۸

اعلام نتایج توسط سازمان سنجش آموزش کشور: پایان شهریور ۱۳۹۸


د)
توضیحات مهم:

– پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز در مقطع کارشناسی ارشد مطابق ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مقررات مؤسسه آموزش عالی انجام می پذیرد.

– اسامی پذیرفته شدگان همراه با مدارک و مستندات مربوط برای اعلام پذیرش نهائی به سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.

– ثبت نام قطعی پس از پذیرش علمی و تأیید سازمان سنجش منوط به تایید دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش دانشجو می‌باشد. بنابراین مؤسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی استان اصفهان  از صدور هرگونه گواهی اشتغال به دانشجویان پذیرفته شده تا دریافت تاییدیه معذور است.

– انتقال، مهمان، تغییر رشته و تغییر گرایش برای دانشجویانی که از طریق آئین نامه استعدادهای درخشان پذیرفته شده اند ممنوع است.

– درصورت احراز هرگونه مطلب خلاف واقع در مدارک ارسالی داوطلب در هر مرحله ای، از ادامه تحصیل وی جلوگیری به عمل خواهد آمد و مسئولیت عواقب آن به عهده داوطلب خواهد بود.

 

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱- کپی تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی

۲- گواهی رتبه و ریزنمرات تایید شده توسط دانشگاه محل تحصیل در مقطع کارشناسی پیوسته

۳- تکمیل تقاضانامه و فرم های مربوطه به صورت حضوری

توجه:

داوطلبان محترم برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۰۳۱۳۳۶۶۶۶۸۶ (در وقت اداری) با اطلاعات مؤسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی استان اصفهان تماس حاصل نمایند.

«دریافت کلیه فرمها»

الف) رشته‌های تحصیلی کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۹-۹۸ مؤسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی استان اصفهان (برای پذیرش دانشجوی بدون آزمون و با استفاده از سهمیه استعدادهای درخشان)

ردیف نام رشته
۱ آموزش زبان انگلیسی
۲ علوم سلولی و مولکولی (با همکاری پژوهشکده رویان)
۳ مهندسی برق – مدارهای مجتمع الکترونیک
۴ مهندسی شیمی – فرآیندهای جداسازی
۵ مهندسی شیمی – نانو فناوری
۶ مهندسی شیمی – طراحی فرایند
۷ مهندسی معدن – اکتشاف مواد معدنی
۸ مهندسی برق – کنترل
۹ مهندسی فناوری اطلاعات – شبکه های کامپیوتری
۱۰ مهندسی پزشکی
۱۱ مهندسی مکاترونیک
۱۲ زیست فناوری – گرایش میکروبی (با همکاری پژوهشکده رویان)

ب) شرایط  پذیرش:

– دانشجویان ممتاز دوره کارشناسی پیوسته که  پس از ۶ نیمسال با گذراندن حداقل سه چهارم واحد درسی به لحاظ میانگین کل جزء پانزده درصد برتر در بین دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشند و حداکثر در مدت ۸ نیمسال دانش آموخته شدند.

– دانشجویان متقاضی مشروط به اینکه تا ۹۸/۶/۳۱ فارغ التحصیل شوند می توانند از تسهیلات فوق استفاده نمایند.

تسهیلات ویژه:

– به منظور حمایت ویژه از متقاضیان واجد شرایط استعداد درخشان،  به کسانی که  این مؤسسه آموزش عالی را برای ادامه تحصیل انتخاب نمایند، تخفیف ۵۰ درصدی در شهریه ثابت واحدهای اخذ شده نیمسال اول اختصاص خواهد یافت.

– امکان اجرای پایان نامه به صورت مشترک با پژوهشگاه ها و پژوهشکده های جهاد دانشگاهی سراسر کشور.

4779