مراسم جشن دانش آموختگی سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷

سومین جشن دانش آموختگی دانشجویان مؤسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی استان اصفهان مرداد ۱۳۹۸

ضمن عرض تبریک به مناسبت موفقیت کلیه عزیزان در اتمام دوره تحصیلی خود، پیشاپیش حضور شما و همراهان محترم را در مراسم دانش آموختگی گرامی می داریم.

به منظور برآورد اولیه از شرکت کنندگان احتمالی درمراسم، در مرحله اول از تاریخ ۱۳۹۸/۵/۶ الی ۱۳۹۸/۵/۲۰ از علاقمندان به شرکت در مراسم دانش آموختگی پیش ثبت نام انجام می شود.

    • در صورت حدنصاب آمار ، مراسم در مجموعه فرهنگی هنری فرشچیان اصفهان برگزار خواهد شد.
    • هزینه ثبت نام در مراسم برای هر فرد مبلغ ۶۰ هزار تومان و برای هر نفر همراه مبلغ ۵۰ هزار تومان می باشد و هزینه تندیس دانش آموختگی (اختیاری ) ۳۵ هزار تومان می باشد.
    • با توجه به محدود بودن ظرفیت سالن، هر دانش آموخته می تواند حداکثر سه نفر همراه داشته باشد که بایستی در هنگام ثبت نام، تعداد همراهان را مشخص نماید.
    • زمان برگزاری مراسم ، روز شنبه مورخ ۲۶ مرداد ۱۳۹۸، ساعت ۱۶ الی ۱۸ پیش بینی شده است.
  • خیر مقدم رئیس مؤسسه، تقدیر از دانش آموختگان برتر آموزشی، مهمان ویژه، عکس یادگاری با لباس دانش آموختگی ، پذیرایی، برگزاری موسیقی زنده و اجرای برنامه های شاد از جمله برنامه های پیش بینی شده اند.

حضور دانش آموختگان مایه دلگرمی ستاد برگزاری مراسم در بهتر برگزار کردن این برنامه خواهد بود. هدف ما از برگزاری مراسم دانش آموختگی، اجرای یک برنامه رسمی و به یادماندنی می باشد. همچنین ستاد برگزاری تمام کوشش خود را به کار می بندد تا با اجرای برنامه های جذاب، فضای مطلوبی را به خصوص برای همراهان ایجاد نماید.

نحوه ثبت نام

کلیه افراد متقاضی شرکت در مراسم باید حداکثر تا روز یکشنبه مورخ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ با مراجعه به سایت مؤسسه نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و پرداخت مبلغ هزینه جشن  از طریق انتقال کارت به کارت به شماره ۲۰۰۹-۸۸۸۷-۳۳۷۶-۶۱۰۴ بانک ملت به نام موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی اقدام نمایند و اطلاعات پرداخت را در فرم ثبت نام وارد کنند. ضمنا تصویر فیش پرداختی به آدرس ایمیل زیر ارسال شود.
jdeihe@acecr.ac.ir

جهت هرگونه پرسش با شماره تلفن ۵-۳۳۶۶۷۲۶۱ داخلی های ۳۵۷ و ۳۵۹ تماس بگیرید.

اطلاعات تکمیلی جشن دانش آموختگی را از طریق کانال های اطلاع رسانی فرهنگی زیر دنبال کنید:

تلگرام:
jdeihe_farhangi@

سروش:
jdeihe_farhangi@

ایتا:
jdeihefarhangi@

.

ثبت نام جشن فارغ التحصیلی 98

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *